Muzikoterapie

image

10. - 12. března

epocha s dálkovými studenty
Zveme všechny zájemce z řad široké veřejnosti na jedinečnou výukovou epochu s muzikoterapeutkou Gunhild Cornelií von Kries (Německo). Tématem setkání jsou Uzdravující síly času v hudbě a v meditaci.

Muzikoterapeutka Gunhild von Kries je dlouholetou spolupracovnicí Akademie Tabor, je to všestranná osobnost, ve své profesi zajímavá především výzkumy tvorby a podstaty zvuku, které ji vedly k vyvinutí řady vlastních hudebních nástrojů. Smyčcové nástroje, inspirované tradičním finským nástrojem Tähtivirtou, jsou tvarovány do forem odpovídajících kvalitám různých druhů dřev. Prostřednictvím jejich jemného zvuku pracuje Gunhild von Kries s léčivými silami ticha a času, které popisuje ve své knize "Čas uzdravuje" (orig. Zeit heilt, Begegnungen mit dem Klang der Zeit). Mimo to je zakladatelkou hudebního uskupení Klangblütte, aktivně včelaří (je autorkou originálních "přirozených úlů") i autorkou dětské stavebnice (s níž si děti mohou hrát a dospělí o ní přemýšlet). 

Pro studenty Akademie je tato epocha zdarma. Pro ty zájemce, kteří nejsou studenty Akademie je cena za epochu s Gunhild von Kries určena na 1900,-. Pro zahraniční účastníky je cena za seminář 100 €. (Für ausländische Teilnähmer kostet das Seminar 100 €.)

Poplatek je splatný v kanceláři Akademie vždy před začátkem kursu.
Z organizačních důvodů potřebujeme vědět, jak velká bude pracovní skupina, chceme tedy všechny zájemce požádat, aby se předem přihlásili na posta@akademietabor.cz