Umění řeči jako životní síla

image

Celodenní seminář pro veřejnost

1. prosince 2018
od 10:00 do 18:00

Zveme Vás na další pokračování semináře Umění řeči jako životní síla - Pedagogicko – terapeutické působení proměny pěti cvičení klasické řecké gymnastiky, které je určeno pro všechny zájemce bez ohledu na předchozí účast.

přihlásit se hned »

Obsahem naší práce bude:

Lektorka semináře

Paní Nora Vockerodt se narodila v roce 1949, studovala anthroposofii, divadelní vědu, tvořivou řeč (Sprachgestaltung) a zpěv (Škola pro odhalení hlasu). Je divadelní režisérkou a lektorkou pro obor „Tvořivá řeč a dramatické umění“ na Akademii sociálního umění Tabor v Praze, spolupracuje se Základní školou logopedickou a základní školou praktickou, dlouhodobě se také věnovala práci s dětmi a mládeží. Díky svým zkušenostem dokáže intenzivně pracovat s řečí a řeč napravovat, často také pracuje s gesty a jejich významem - jak pro divadelní projev, tak pro pedagogickou - terapeutickou oblast.

Pro koho

Seminář je určen pro ty, kteří pracují v pedagogickém či terapeutickém oboru, zároveň pro všechny, kteří chtějí nabýt jistoty ve svém vlastním projevu a kultivovat svou řeč.

Místo setkání

Akademie sociálního umění TABOR, Španělská 10, 120 00 Praha 2 – Vinohrady. Vchod recepcí z ulice Na Smetance (bezbariérový vstup). Zobrazit na google maps »

Cena semináře a další informace

Cena za celodenní seminář je 600 Kč. Prosíme, vezměte si na ven dostatečně teplé oblečení a pevné boty, na dopoledne pak měkkou obuv.

Přihlášení

 

Závazná přihláška - Umění řeči jako životní síla

Přihláška* = povinné pro vyplnění