Pro zájemce o studium

Přihlášky

Zde si můžete stáhnout přihlášku ke studiu na Akademii Tabor ve formátu pdf. Pokud ji dokážete vytisknout oboustranně, na jeden list A4, uděláte nám radost.

Dny otevřených dveří a návštěva výuky

Dny otevřených dveří probíhají v prostorách Akademie Tabor, Španělská 1073/10, Praha 2. Zájemci se mohou domluvit i na individuální návštěvě na tel. 731 117 370. Den otevřených dveří začíná skutečně v uvedenou hodinu. Přijdete-li později, uniknou Vám podstatná sdělení.    

V rámci dne otevřených dveří máte možnost setkat se s lektory a studenty Akademie Tabor, ptát se na cokoliv, co Vás zajímá. Máme pro Vás připravenu prezentaci uměleckých prací studentů a profily absolventů. Dozvíte se, jak se Akademie Tabor vyvíjela, o co v současnosti usiluje a kam směřuje. Představíme Vám důležité aktivity, na kterých se Akademie Tabor podílela a kde dnes působí její absolventi.

Zájemcům o studium umožňujeme po předchozí domluvě na telefonních číslech 731 11 73 70 nebo 233 382 494 zavítat přímo do výuky. Rovněž je možné s denními či dálkovými studenty spoluprožít i celou výukovou epochu. Již vypsané pozvánky na jednotlivé epochy sledujte také v sekci „Kulturní akce, semináře“.

Reflexe studia Akademie od některých absolventů → 
Denní studenti na ročních praxích → 
Co píší denní studenti o výuce →  
Jak jsem si našla praxi, ...aneb přání se plní…/ Magdaléna Víchová →

Přijímací pohovory

11. září 2019
Přihlášky zasílejte prosím nejpozději týden před termínem pohovorů. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme přesný čas pohovoru. 

O termínech individuálních přijímacích pohovorů se v kterékoli části roku dozvíte více telefonicky na čísle 731 11 73 70, případně na e-mailu posta@akademietabor.cz. Přijímací pohovory jsou určeny k tomu, abychom se vzájemně seznámili. Prostor je otevřen pro oboustranné otázky. Probíhají v prostorách školy, Španělská 10, Praha 2. Můžete s sebou přinést ukázky Vašich prací (není podmínkou).

Podejte přihlášku (osobně nebo poštou) a zaplaťte poplatek za přijímací řízení (500,- Kč). Používejte, prosím, výhradně původní přihlášku Akademie (ne jiné standardizované přihlášky na VOŠ, VŠ apod.). Přihlášku si můžete vyzvednout ve škole, stáhnout z naší stránky, nebo Vám ji můžeme zaslat poštou. Zasílejte ji společně s fotografií a životopisem psaným vlastní rukou. Poplatek plaťte předem na účet 2200310096/2010 (Fio) nebo složenkouvariabilní symbol je Vaše rodné číslo. Děkujeme. 

Cena studia

Podrobnosti o cenách a způsobech platby naleznete v sekci Členské příspěvky.

Kde nás najdete

Akademie sociálního umění Tabor, Španělská 10, Vinohrady, Praha 2, 120 00